REGISTRERTE OBJEKTER 2006

Overskrift

Utstillingsobjekt:Motorer og  Motorsager       Utstiller:        
NR.: Type: Prod.land: Årsmodell: Volum: Effekt: Navn: Adresse: Postnr.: Poststed: Land:
1 Real Norge 1940   9 Lars Horntvedt Krokemoveien 147 3223 Sandefjord  
2 Jap England       Lars Horntvedt Krokemoveien 147 3223 Sandefjord  
3 Lidan Sverige 1923   8 Sixten Nilsson Hagbacken 2 67192 Høgvalta Sverige
4 EVR 4 Frankrike 1929   3 Hans Hansebråten   2930 Bagn  
5 Brødrene Larsen Danmark 1920     Dag Johannesen Oberst Rodes vei 61b 1165 Oslo  
6 Krimi Sverige 1931   30-37 Bjørn Paulsen Domsbruveien 10 3160 Stokke  
7 Målilla Sverige 1936   30 Einar Paulsen Mogsrødveien 3158 Andebu  
8 Villes England 1948 175 4,5 Nils Heien Ulvenvn. 1 3420 Lierskogen  
9 IG Lorenz Sjekoslovakia 1925   02.apr Ole Bjørn Moe Gamle Kranvei 15 4950 Risør  
10 Gûldner Tyskland 1936 1500 13 Per Roar Kvesethberget Gjøvika 2240 Magnor  
11 Nidaros Norge 1917   06.aug Kjetil Kjell Sørensen   2332 Åsvang  
12 Deutz Tyskland 1943   6 Kristian Bertelsen Tassebekkveien 96 3160 Stokke  
13 Ise Norge 1912     Bjørn Mellbye   3550 Gol  
14 Ilo Tyskland 1955 200 6,5 Ole Bekkedal Linstad Vestre 2335 Stange  
15 Wolseley gassmotor England 1952     Dag Bekkedal Refsdal 2337 Tangen  
16 Sachs Tyskland     98 Øivind Kverner Stein 2160 Vormsund  
17 Sachs Tyskland     160 Knut Solbakken   2165 Hvam  
18 Opel Standard Sykkel Tyskland 1927     Tore Andre Hansen Lundsgutua 30 2074 Eidsvoll Verk  
19 Opel Frigidaire Kjøleskap Tyskland 1957 140 400 Tore Andre Hansen Lundsgutua 30 2074 Eidsvoll Verk  
20 Opel B. Symaskin Tyskland 1910   1 Tore Andre Hansen Lundsgutua 30 2074 Eidsvoll Verk  
21 Jakobson Lokomobil Norge 1900   8 Lions Club Eidskog        
22 Trygg Norge 1931   18 Lions Club Eidskog        
23 Målilla Sverige 1929   30 Lions Club Eidskog        
24 Bamse Motor Sag Norge 1955     Per Øistein Johansen Rustad 2090 Hurdal  
25 Comet Semidiesel Motorsag Norge 1949     Per Øistein Johansen Rustad 2090 Hurdal  
26 Husqvarna 90 Sverige 1960     Per Øistein Johansen Rustad 2090 Hurdal  
27 Joby Senior Norge 1948     Willy Johansen Rustad 2090 Hurdal  
28 Joby Tiger s Norge 1964 93 5,5 Vidar Johansen Rustadveien 2090 Hurdal  
29 Power Motorsag USA 1946     Vidar Bergen   2910 Aurdal  
30 Deutz Otto Tyskland       Ola H. Sjøholt   6240 Ørskog  
31 Trygg Øveråsen Norge 1930   10 hk Oddleif Sjøholt   6240 Ørskog  
32 JoBu Starlett Norge 1964 69   Rolf Myhrer Trondheimsveien 384 2080 Eidsvoll      
33 JoBu Junior Norge 1956 76   Hans Andersen Trondheimsveien 21 2072 Dal  
34 JoBu Tiger Grønn Norge 1960 93   Odd Ingar Bergerud Tillsnesvn. 14 2070 Råholt  
35 JoBu Starlett Norge 1964 69   Torgeir Wickstrøm Tyren 7 2080 Eidsvoll  
36 John Viking Norge 1957 76 2,8 Øystein Bjørnsengen Skogduevn. 56 2032 Maura  
37 JoBU Tiger Svart Norge 1960 93   Willy Arnesen Edv.Griegsv. 17 b 1472 Fjellhamar  
38 MWM Aggregat Tyskland 1936   30 Dag Bekkedal Refsdal 2337 Tangen  
39 Deutzmah 711 Tyskland 1937     Dag Bekkedal Refsdal 2337 Tangen  
40 Stationær motor Witte USA 1931   3 Otto Skogli   2266 Arneberg  
41 Sirene Danmark 1950     Terje Haraldstad Bøgata 59 3114 Tønsberg  
42 Witle USA 1936     Terje Myrvold Lystadvegen 19 2216 Rioverud  
43 El motor Tyskland       Svenn A. Furuseth   2235 Stange  
44 Jobu L6 Norge 1968     Eva K. Dystland Per Gyntsvei 2010 Strømmen  
45 Div.deler Scania         Vinstra Kjøp og Salg Strandgt. 61 2640 Vinstra  
46 Stower Tyskland 1922 2 18 Bengt Karlsson Søderbergscei 21 67195 Klâssbol Sverige
47 Bernard Bensin Sverige 1920   5 Arne Alexandersson Valbovägen 3 45840 Ödeborg Sverige
48 Massey Harris Canada 1922   4 Olav Sommerin Bergv. 2 2100 Skarnes  
49 Sterk Nabbetorp Norge 1920   4 Olav Sommerin Bergv. 2 2100 Skarnes  
50 Ideal Sverige 1940 27 40 Anders Kråbøl   2651 Ø. Gausdal  
51 Armstrong Siddley England 1950   30 Johan Aarskog   2219 Brandval  
52 Beijer Sverige 1930   8 Leif Nauclér Byn 67194 Brunskog Sverige
53 Säfle Sverige 1931 9000 16 Ove Claesson Stensta Ängåsen 67194 Arvika Sverige
54 BK Fredrikstad Norge 1953   12 Fredrikstad Fartøyvernsenter 952 Kråkerøy 1672 Kråkerøy  
55 BE-BO Sverige 1950     Ola Furuberg Mosegren 2260 Kirkenær  
56 Nidaros Norge 1910     Håkon Kråbøl   2651 Ø. Gausdal  
57 Bolinder Sverige 1915   15 Jan E. Svensson Maurvn. 8 2230 Skotterud  
58 Dampmaskin         Ann Britt Slartmann Marihønevn. 2 2235 Matrand  
59 Lokomobil Norge 1991 1800 5 Reidar Bakken Spurvestien 6 2380 Brumunddal  
                     
Utstillingsobjekt: Traktor         Utstiller:        
NR.: Type: Prod.land: Årsmodell: Volum: Effekt: Navn: Adresse: Postnr.: Poststed: Land:
100 Rapid Super Sveits 1959 500 9hk Aage Aasebø Skråmestø 5314 Kjerregarden  
101 Ferguson 35 England 1957     John Arne Nordby Skogvn. 6 2240 Magnor  
102 Fordson Dexta England 1960 2,3 32 Kjell Henning Paulsen Stene 2340 Løten  
103 Stayer Østrike 1951   30 Ole Julius Undemark Riskog 1890 Rakkestad  
104 Nuffeild 342 England 1964   42 Stein Arne Bergsland Bergslandvn.72 1730 Ise  
105 Allgair Porsche Tyskland 1954 820 12 Asbjørn Taugbøl Rønningsvegen  2100 Skarnes  
106 Allgaier a111 Tyskland 1955   12 Magne Løtveit Grønskaret 8 5282 Lonevåg  
107 Bolinder Munktel Bison 470 Sverige 1966   79 Ole Weng Skreksrud 2150 Årnes  
108 Ferguson    England 1963 1200 34 Ola Møllerbråthen   2240 Magnor  
109 Porsche Tyskland 1959 822 14 Øystein Andersen Østbyvn. 15 1472 Fjellhamar  
110 Ferguson T:E:A:   1947 2880 2200 Gunnar Ånerud Nevjenveien  2240 Magnor  
111 Gråtass   1954     Jarand Nybakk Berger 2230 Skotterud  
112 Hummel Tyskland 1952 500 10 Ronald Andersen Fetveien 2535 1910 Enebakkneset
113 David Brown Super Gropmaster England 1952   40 Åge Sandtorp   1870 Ørje  
114 Bolinder Munktell Teddy Sverige 1954     Jan M. Fjeld Berger 2230 Skotterud  
115 Agria   1958   12 Geir Hamre Buholtet 2230 Skotterud  
116 Fordson Dexa England 1658     Per Guldahl Løkkenvn. 19c 2006 Løvenstad  
117 Lans Buldog Tyskland 1947     Mârta Wangen   2230 Skotterud  
118 Hummel   1952     Ronald Andersen Fetveien 2535 1910 Enebakkneset
119 Porsche-Diesel - Junior Tyskland 1959     Gunnar Johnsen Bekkelia 2116 Sander  
120 Lans Buldog Tyskland 1943 4,9 25 Arne Langnes   2110 Slåstad  
121 Algeier Tyskland 1955 2,5 36 Arne Langnes   2110 Slåstad  
122 Case USA 1947 2,5 24 Arne Langnes   2110 Slåstad  
123 Man Tyskalnd 1955 3,5 40 Arne Langnes   2110 Slåstad  
124 Case USA 1948     Kjetil Sørensen   2332 Åsvang  
125 BM Sverige 1954   28 Kjell Sørensen   2332 Åsvang  
126 Fahr D177 Tyskaland 1959 1560 34HK Per Konglebæk   1890 Rakkestad  
127 Massey Harris Pacemaker USA 1938   16 Egil Lien Gressvn. 16 1890 Rakkestad  
128 Allis Chalmers England 1958   31 Kai Olsen Trollstien 7 1890 Rakkestad  
129 Nuffield Universal DM4 England 1954 3,7 54 Bjørn G. Bergsholm Stokke Ravei 722 3160 Stokke  
130 Ferguson England 1656     Oddbjørn Slartmann Lyngveien 13 2230 Skotterud  
131 Fordson Dexta England 1963     Sverre Aabakken   2310 Stange  
132 Fordson Super Major England 1964     Svend Aabakken   2312 Ottestad  
133 Bolinder Munktell BM10 Sverige       Helge Rabstad Rabstad 2324 Vang H  
134 Fordson N England 1936   28 Ståle Bertelsen Tessebekkveien 96 3160 Stokke  
135 Gråtass TEF 20 England 1955   27 Roar Westrum Vestrumsbygda 23 2879 Odnes  
136 David Brown Super Gropmaster England 1954     Roar Westrum Vestrumsbygda 23 2879 Odnes  
137 Ferguson TEA 20 England 1953 2,2 28 Lars Petter Skau Kreklingvn 1 B 3030 Drammen  
138 Massey Ferguson 165 England 1974 3474 60 Daniel Ramstad   2212 Kongsvinger  
139 Massey Ferguson 35 "Gullfiske" England 1957 2293 39+Turbo Dan Ståle Johansen Krogrudveien 2223 Galterud  
140 Allgaier Tyskland 1954   11 Harald A. Kleven Heimskogen 10  2870 Dokka  
141 Tea Ferguson England 1947     Rudol Kustås   2240 Magnor  
142 Volvo 425 Krabat Sverige 1957     Rudol Kustås   2240 Magnor  
143 Bolinder Munktells BM2   1941     Arnt Bakke   3624 Lyngdal i Numedal
144 W4 1H USA 1948 4 30 Svein Einar Sand   2240 Magnor  
145 1H Farmall Super A USA 1949     Dag Bækkedal Refsahl 2337 Tangen  
146 1H Farmall H USA 1949     Ole Bækkedal Lindstad vestre 2335 Stange  
147 1H Farmall 11 Cub USA 1948     Hans Bækkedal Lindstad vestre 2335 Stange  
148 Ransomes Belte Traktor England 1954     Bjørn Olaf Olaisen Furulivn. 14 3650 Tinn Austbygd
149 Jacobsen Cheef 1200 Amerika 1965     Birgit Olaisen Furuliveien26 3650 Tinn Austbygd
150 Porche Gunior Diesel L109 Tyskland 1962 822 14 Olav Lie Østvang 2225 Stange  
151 Ferguson  GB 1953     Terje Willand Fegrvn. 31 3533 Tynstrand  
152 Ferguson Traktor   1953     Frank Rune Bjerke Hollerud veien 11 3533 Tyristrand  
153 Agria   1958   8 Stainar Erthe Gjerberg 1890 Rakkestad  
154 Ford 8 N USA 1948   24 Trygve B. Hønsen  Høylund 2160 Vormsund  
155 Bolinder - Munktel Sverige 1957 2,24 l 33 Rolf Moen   2134 Austvatn  
156 Field - Marshall England 1951 5,8 40 Terje Haraldstad Bøgata 59 3114 Tønsberg  
157 Farmall Cub USA 1947-48     Bjørn Stenersen Hornset 2485 Rendalen  
158 Allis Chalmers USA 1946     Sæming Hornset Hornset 2485 Rendalen  
159 MC Cormik Tyskland 1960   43 Bernt Kr. Granaas Lien 1890 Rakkestad  
160 Farmall EMD 50 England 1954 4,33 57 Bo Lyngdal Poulsen Nytomta Karringerud 67040 Åmotfors Sverige
161 Fiat Italia 1926     Olaf Olsen   2230 Skotterud  
162 Volvo BM BMT 810 C Sverige 1976 TD 60 147 Knut Slartmann Nedre Tverrveg 2 2230 Skotterud  
163 Massey Harris Ponny Frankrike 1953   12 Torbjørn Rostad Stupveien 13 1718 Greaker  
164 John Deere BR USA 1940 2,9 18,5 Christer Tholf Södra Emterud 67391 Charlottenberg Sverige
165 GMW 35 Sverige 1953 5,3 36 Morgan Hansson Södra Amerud 59 67391 Charlottenberg Sverige
166 Agria - Agriette 1000 Tyskland 1960 50 ccm   Tore Lerud Vestlisvingen 39 O986 Oslo  
167 Nuffield  England 1958     Magnar Ljønerholt   2230 Skotterud  
168 Volva 320 Sverige 1963     Ove Husebråten   1929 Auli  
169 B.M Volvo Buster Sverige 1968     Willy Børresen   2232 Tobøl  
170 Massey Ferguson 35 "Gullfiske" England 1959     Ole Einar Rismoen   2260 Kirkenær  
171 Volvo T 25 Sverige 1953-1959     Mads Dystlien Per Gynts Vei 10 2010 Strømmen  
172 Fordson Dexta England 1961     Odd L. Haneborg   2240 Magnor  
173 Lanz Bulldog 1706 Tyskland 1954 2300 17 Per Ole Ødegård   3350 Prestfoss  
174 Lanz Bulldog J 3500 Tyskland 1940 4800 20 Per Ole Ødegård   3350 Prestfoss  
175 Ferguson "Gråtass"   1951     Ingar Bylund Södra Emterud Näset 67391 Charlottenberg Sverige
176 Fordson England 1939     Anders Kråbøl   2651 Gausdal  
177 Ford    1959     Svein R. Tangen   3350 Prestfoss  
178 International Mc Cormick England 1964 2000 40 Cato Solvang Fossheim 2150 Årnes  
179 Fordson England 1956   40 Glenn Arne Granheim Ellingsrud 2150 Årnes  
180 Ferguson TEA20 England 1948     Frank Jansrud Furusletta 26 2150 Årnes  
181 Leyland England 1977 5000 85 Johan Aarskog   2119 Brandval  
182 Deutz Tyskland 1957   45 Kåre Green   3350 Prestfoss  
183 Deutz Tyskland 1952   15 Brødrene Bjørge   1925 Blaker  
184 Fordson Super Major England 1961   55 Cato Ekeberg Reklingsholm 1615 Fredrikstad  
185 Agria Drott 2800 Spesial   1959   8 Vegar A. Hørte Vinbeggvegen 99 3800  
186 Massey Ferguson 35xMP England 1963   47 Bjørn Mørdre Mørdre Øvre 2150 Årnes  
                     
Utstillingsobjekt: Biler og lastebiler         Utstiller:        
NR.: Type: Prod.land: Årsmodell: Volum: Effekt: Navn: Adresse: Postnr.: Poststed: Land:
300 Volvo 465 Bamse Sverige 1961     Ole Kr. Reistad Flattum 3350 Prestfoss  
301 Mercedes  Tyskland 1966 2300 150 Anne Fjeldbu, Jan Fiskerud Tømmertullen 4 2240 Magnor  
302 DAF FM1600 DT 360 Holland 1975   160 Thorbjørn Olav Fredheim Branderudveien 257 2015 Leirsund  
303 MB 312 Tyskland 1954   90 Magne Fjeld   3350 Prestfoss  
304 MAN 650 Tyskland 1966   150 Reidar Stavn Gneisvn. 12 3340 Åmot  
305 Mercury USA 1949 255 CI   Espen Volle Fetveien 2304 1910 Enebakkneset
306 Ford T USA 1922   18 Odd L. Haneborg   2240 Magnor  
307 MAN  Tyskland 1963 5,7 115 Sverre Tandbærg   3360 Geithus  
308 MAN 9.186 Tyskland 1971 9,6 186 Rune Kristensen Embretsfoss v. 1 3340 Åmot  
309 Volvo F85 42 T Sverige 1965 5,1 152 Leif Erik Pedersen Lossvollen 31 4400 Flekkefjord  
310 Austin LWB Diesel England 1954 5 88 Bjørn Lund   2265 Namnå  
311 Morris Minor 1000 England 1961 1275   Terje Sunnaas Seterhøyveien 17 1176 Oslo  
312 Morris Minor Pick-up England 1958 1275 65 Lars Hernes Lerkestien 4C 3188 Horten  
313 Morris Minor Van England 1969 1275 65 Olav Bjørge Vepsefaret 4 1930 Aurskog  
314 Morris Minor Traveller England 1959 1275 65 Olav Bjørge Vepsefaret 4 1930 Aurskog  
315 Scania 140 LBS Sverige 1971 14,2 l 350 Thor Arne Eriksen Grøntvegen 4 1555 Son  
316 Bedford KC England 1951 5,5 90 Ingar Strengen Skromsrudåsen 45 1860 Trøgstad  
317 Volvo N 86 Sverige 1969 7 l 180 hk Telemark Toto Tokkevn. 17 3703 Skien  
318 Volvo 142 DL Sverige 1973 2000 90 Knut Gundersen   1970 Hemnes  
319 Lada 1500 Russland 1964 1500 ccm3 75 hk Christian Madsen Tønnebergvn.  1970 Hemnes  
320 Ford F 350 USA 1964   90 hk Thor Sverre Sørhaug Lågerødvn. 61 3160 Stokke  
321 Scania Vabis 76 Sverige 1966 11 240 Håkon Randem Osloveien 537 1914 Ytre Enebakk  
322 Scania Vavis - Ilsbohenger Sverige 1962-1961 10 l 205 Frank Werner Andersen Gopperudåsen 21 1860 Trøgstad  
323 Stastrille Sverige ca 1900     Ole -Kristian Holth   2230 Skotterud  
324 Bedford SLC England 1958 4,3 135 Tom Fjelstad Øvre Fløtten veg 3 2054 Mogreina  
325 Volvo N - 86 Sverige 1967 6,7 140 Odd Ekeberg Skogfaret 1580 Rygge  
326 Volvo Titan Sverige 1960 9,6 150 Øyvind Solheim Ringkollen 2b 3227 Sandefjord  
327 Scania Vabis 76 Sverige 1963 7,35 140 Ole Kr. Windesbøl Engelsrud Terr 60 1385 Asker  
328 Chevrolet Ble ATR Usa 1966 4100 150 Kjell Arne Kleven Bretskallvn. 36 2827 Hunndalen  
329 Ford F 100 USA 1959 292 186 Bjørn Moen Stubben 4 2230 Skotterud  
330 Bedford Last England 1965     Oddvar Sirud Brusenveien Ebbestad 3060 Svelvik  
331 Scania -Vabis 2-71 Sweden 1957 9,35 150hk Rolf Amundsen Noraveien 4 3060 Svelvik  
332 VW Boble Tyskland 1963     Ola Møllerbråthen   2240 Magnor  
333 Scania Sverige 1973 8 200 Tom E. Wenberg Sandakerveien 24 3736 Skien  
334 Scania L 80 Sverige 1968 8 200 Reidar Nyland Tveitaveien 35 3729 Skien  
335 Volvo N 84 Sverige 1970 5 105 Cato Isaksen Idrettsveien 15 3825 Lunde  
336 Volvo 485 Viking 4 x 4 Sverige 1964 TD67C 150 Nils A- Topstad Robak 3178 Våle  
337 Volvo G 88 Sverige 1972   260 Inge Ringhus   3890 Vinje  
338 Volvo L-485-46 Sverige 1962 6,7 150 Sven Åge Mørken Sørkbyvn. 952 3178 Våle  
339 Scania L 76 Super Sverige 1965 DS 11 275 Leif Henry Ersland Asparsletta 23 5563 Førdesfjorden
340 Volvo FB 88  PN 28648 Sverige 1974   260 Arne Marvin Landsverk   3895 Edland  
341 Scania-Vabis Sverige 1966 11000 260 hk Oddbjørn Kilen   3840 Sseljord  
342 Scania L 80 Super Sverige 1974 DS 8 290 Lennart Hermansson Hästedalsvägen 6 45046 Hunnebostrand Sverige
343 VW 1500 Sverige 1969 1500 36 Jøren Lindh Store Botered 142 46261 Vännersborg Sverige
344 Volvo N-86 Sverige 1970 ? 1485 Knut Martin Høie Høie 5563 Førresfjorden
345 Volvo Bamse Sverige 1962 4,7 c 95 Øystein Andersen Østbyevn. 15 1472 Fjellhamar  
346 Mercedes Benz Tyskland 1959 4,7 100 Leif Johnny Gjermundrød Skjeggerødv. 3 F 3158 Andebu  
347 Bedford England 1964   105 Rolf Tørmoen   2100 Skarnes  
348 Opel Admiral Tyskland 1968 2,8 l 140 hk Borge Kolstad   2436 Våler i Solør  
349 Ford Anglie   1966 997 ccm   Steen Finnestad Mellemdalen 1890 Rakkestad  
350 Volvo F 86 Sverige 1968     Ivar Hugubakken Parkveien 44 2500 Tynsen  
351 Volvo 832 Sverige 1956 2,1 90 hp Oddvar Moe Eidsbergvn. 261 1859 Slitu  
352 VW Bubbla m.båtmotor Skandia Sverige 1970 - 1964   10 hk Yngve Palmkvist Lillerudsvägen 3 14132 Huddinge Sverige
353 Dodge WC 51 USA 1943 3,7 l 90hk Bjørn-Ole Jensen Lyngveien 13 3615 Kongsberg  
354 Plymouth Sattelitte USA 1973 5,2   Ronald Andersen Fetveien 2535 1910 Enebakknest  
355 Scania Vabis LBS 76S Sverige 1967   230 hk Arne Buhl Koltvej 12 8361 Hasselager Danmark
356 Mercedes - B  Tyskland 1962   120 hk Kjell Ivar Fjeld   2415 Heradsbygd  
357 Mercedes 322 Tyskland 1963   110 hk Bjørn Melby   2093 Feiring  
358 Scania LRS 110 Sverige 1971 11 l 275 Tommy Olsen Skogbrynet 1789 Berg i Østfold
359 Scania LS 76 Sverige 1963 11 c 240 hk Erik Waale Sandmo v. 9 b 1484 Åneby  
360 VW Boble Tyskland 1963 1200   Jan M. Fjeld Beger 2230 Skotterud  
361 Mercedes Benz 350 SL Tyskland 1972 3500 cc 200 hk Odd-Steinar Nes Malmveien 13 2230 Skotterud  
362 Ford GPW Jeep USA 1944 2,2 l 54 b hk Rolf Vangen Vassåsvn. 25 3090 Hof  
363 GMC Åpen splitt USA 1943 4,4 97 Øyvind Skjeggerød Skjeggerødvn. 8 3158 Andebu  
364 MB 1920 Dumper Meiler Tyskland 1967   200 hk Lars Gardsteig   3864 Rauland  
365 Volvo 6-89 Sverige 1973   330 John M. Johansen Solvang Rute 502 1763 Halden  
366 Volvo Amazon HGV Sverige 1964 1800 68 Hege S. Dahl Søby 2164 Skogbygda  
367 Volvo Duett Sverige 1962 1800 68 Sven-Ivar Guldahl Søby 2164 Skogbygda  
368 CO 6x6 Sverige 1975 3000 130 hk Bent Amundsen Måltrostvn. 1 2015 Leirsund  
369 Volvo FECT Sverige 1963 2,3 130 Rune Normann Tunvingen 47 2016 Frogner  
370 Magirus - Deutz Tyskland 1954 ca 9 120 Rune Kolstad Våler 2436 Våler i Solør  
371 Plymout Satellitt Usa 1973 318   Ronald Andersen Fetveien 1910 Enebakkneset
372 Scania Vabis Sverige 1968 5000   Per Ronald Andersen Trandem 2230 Skotterud  
373 Opel Rekord 1900 Tyskland 1970 1900   Jan Tønnes   2233 Vestmarka  
374 Scania-Vabis Sverige 1962 10 l 200 hk Gunnar Sjøberg Blåbandsgaten 7 52430 Herrjunga Sverige
375 Chevrolet Usa 1928 2,5 35 Arne Langnes   2110 Slåstas  
376 Morris Minor Van (LLV) England 1968 1098 42 Roar Bjørge Riskegrenda 17 1352 Kolsås  
377 Opel Blitz Tyskland 1955     Hans Borgebund Gillingsrod 1640 Råde  
378 Mercedes -312 Tyskland 1957   100 hk Vegar Grønshei   3692 Sauland  
379 Mersedes 1418 Tyskland 1971 10,8 185 Engebret Turhue Gol 3550 Gol  
380 Volvo P 1800 Sverige 1964   115 Ole Jacob Stenseth   2230 Skotterud  
381 International USA 1965     Tor Kvia Lode 4365 Nærbø  
382 Chevrolet Styleline USA 1949 3500 90 Rønnaug Kjærstad   2235 Matrand  
383 Dodge WC 51 USA 1966 540 202 Roar Amundsen   2230 Skotterud  
384 International USA 1968 5900   Roar Amundsen   2230 Skotterud  
385 BMW 1800 Tyskland 1964 1798 90 hk Jørn Rinden Dalåsen 24 2230 Skotterud  
386 Volvo G88 Sverige 1973 10 l 290 Ketil Steen Forbergvn. 386 7560 Vikhamar  
387 Chevrolet Q-60 USA 1965 7,8 V-6 Diesel 155 hk Henry Aabakken Mørkvedvn. 33 2380 Brumunddal  
388 Chevrolet Q-60 USA 1965 7,8 155 Svend Aabakken Vestbygdav. 230 2312 Ottestad  
389 Mercedes Tyskland 1974 350   Erik Bråthen   2240 Magnor  
390 Volvo 475 Last Sverige 1962     Roar Westrum Vestrumsbygda 23 2879 Odnes  
391 Scania Vavbis 56 last Sverige 1967     Roar Westrum Vestrumsbygda 23 2879 Odnes  
392 Volvo Duett Sverige 1966 1800 75 Roar Westrum Vestrumsbygda 23 2879 Odnes  
393 Chevrolet Corvette USA 1968     Mads Ivar Kirkeberg   2230 Skotterud  
394 Ford F2 Stepside USA 1949     Trond Ånerud   2230 Skotterud  
395 Scania Vabis L76 super se 1966 11 l 240 hk Leif Lobben Stinaåsen 5 3478 Nærsnes  
396 Commer 3,2 Tom England 1956     Per Odd Samsonstuen Birkelundvn. 7a 2050 Jessheim  
397 Magirus-Deutz 232 D16 Tyskland 1973 11 l 232 hk Jen Chr. Thysted Rising Terasse 57 a 3716 Skien  
398 International S-160 USA 1957 4,3 140 Lars Petter Skau Kreklingvn. 1 b 3030 Drammen  
399 Ford Thames 800 England 1964 1,7 60 Lars Petter Skau Kreklingvn. 1 b 3030 Drammen  
400 Morris Minor England 1961 950 c3 37 Kjell Østby   2240 Magnor  
401 Volvo Duett Sverige 1961 1600 60 hk Roar Amundsen Repsethåsen 21 2230 Skotterud  
402 Magirus-Deutz Saturn Tyskland 1964     Ove Smedstad Parkvegen 57 2380 Brumunddal  
403 Magirus-Deutz 80D8 Tyskland 1974     Ove Smedstad Parkvegen 57 2380 Brumunddal  
404 Lincoln Continental Towncar USA 1976 7,6 l 325 hk Asbjørn Sundet Hovin 7236 Hovin  
405 Volvo 164 Sverige 1969 B30A 145 Arne Egil Bru   2436 Våler i Solør  
406 Morris Minor England 1953 803 ccm 50 hk Ole Jørgen Østby Nevjen 2240 Magnor  
407 MKP Petit Danmark 1963     Ole Jørgen Østby Nevjen 2240 Magnor  
408 Hilmann Minx 5 England 1965 1650 59 hk Bjarne Grytdal Husebyvn. 30 7097 Gaukstad  
409 Volvo NB 88 Lastebil Sverige 1966     Tore Anton Iversen Åsheim 3282 Kvelde  
410 Opel 1200 PI Tyskland 1961 1200 42 Bjørn Dammen Hjemmovn. 13 2416 Jømna  
411 Volvo Sverige 1965 6500   Morten Rudberg   2230 Skotterud  
412 Volvo Duett Sverige 1963 1998   Brede Gullstrand Løkeveien 160 3160 Stokke  
413 Bedford England 1951     Per Sanderud   2235 Matrand  
414 Ford Granada Tyskland 1975 2000   Per Sanderud   2235 Matrand  
415 Ford 20M   1968     Helge Thorud   3330 Skotselv  
416 Volvo N 86 Sverige 1971     Arnt Bakke   3624 Lyngdal  
417 Moskvitch 1500 M 412 Russland 1975 1500 ccm3 80 hk Egil Stensby Bækkemoveien  2416 Jømna  
418 Scania 56 Sverige 1968     Reidar Olav Stenersen Langesøy 3027 Drammen  
419 Scania-Vabis L-56 Sverige 1965 8 l 150 hk Roy Lundberg Sveian v 3 7550 Hommelvik  
420 Lada 1500S/2103 Russland 1980 1452 cm3 75 hk Erlend Dammen Hjemmoveien 13 2416 Jømna  
421 Commer 3,2 Tom England 1856   107 hk Frydenlund Trans A/S   2040 Kløfta  
422 Volvo Duett Sverige 1966     Frydenlund Trans A/S Kongsvingerv. 6 2040 Kløfta  
423 Scania-Vabis LS7546 Sverige 1960 11 l 275 Jan Willy Solberg Lundsvegen 22 2150 Årnes  
424 Ford Thames Trader England 1964     Hans Brodahl Dalehaugen 13 O657 Oslo  
425 Mercedes Tyskland 1976 3,8 l 88 hk Egil Elton Landåsvegen 790 2861 Landåsbygda
426 Honomag Hensel Tyskland 1973 3,8 88 Geie Raaum Landåsvegen 949 2861 Landåsbygda
427 Volkswagen Tyskland 1962 1192 34 hk Øyvind Østerklev Berget 2240 Magnor  
428 Scania Vabis L-51 Sverige 1959     Jan Strange   3174 Revetal  
429 Scania 80 s Sverige 1974 8 l 190 Svein Einar Sand   2240 Magnor  
430 Scania Sverige 1968     Tore Knutsen Østli 2073 Bøn  
431 Scania LB110 Sverige 1974 11 260 Geir Ola Sæteråsen Sæteråsen 2090 Hurdal  
432 Volvo Felt Sverige 1966 1800   Bob Andersen   2232 Tobøl  
433 Scania LBS 140 Sverige 1974 14 l 350 Geir Lermo Sletta 2 1920 Sørumsand  
434 Scania LBS 140 Sverige 1971 14 l 350 Tor Doseth Harpefoss 2640 Vinstra  
435 Scania Vabis LS75S Sverige 1962 10,26 l 205 hk Morten Gran Angersveien 12 1349 Rykkin  
436 Opel Rekord 1900 Tyskland 1970 1700 78 Tore Andrè Hansen Lundsgutua 30 2074 Eidsvoll Verk  
437 Opel Rekord A,varebil Tyskland 1965 1700 63 Tore Andre Hansen Lundshutua 30 2074 Eidsvoll Verk  
438 Volvo NB 88 Lastebil Sverige 1969     Irene Olaisen   3656 Atrå  
439 Volvo 112 D Sverige 1946     Geir Olaf Olaisen Furulivn. 26 3650 Tinn Austbygd
440 Scania Vabis LS 76 super Sverige 1968 11 260 Roald Dalby Breiskallmarka 45 2827 Hunndalen  
441 Scania 110 Sverige 1972 11 275 Harald Finn Grytbakka 6 2812 Nbybrua  
442 Scania 76 Sverige 1968 11 260 Rolf Erik Myrstuen Mjølkevegen 81 2825 Gjøvik  
443 Ford Galaxie USA 1969 3002   John Erik Johansson Stöpafors 463 S-68693 Sunne Sverige
444 Volvo 121 Sverige 1967 1800 95 Rolf Myhrer Trondheimsvn.384 2080 Eidsvoll  
445 V.W. Tyskland 1954     Willy Bjørndfalen   2240 Magnor  
446 Ford Escort England 1970 1100   Geir Larsen   2240 Magnor  
447 Volvo PV - sport Sverige 1965 1780 90 Kent Kneppen   2270 Flisa  
448 Volvo N-84 Sverige 1967 5000   Kent Kneppen   2270 Flisa  
449 Scania Vabis L 76 Sverige 1964   220 Leif-Arne Arvidsson Kal Gustav 36 S-43020 Veddige Sverige
450 V W  Tyskland 1967 1300 42 Bjørn Erling Bergby Ørje 1870 Ørje  
451 Scania L 50 Sverige 1970     Astri A.Olaisen Dagali 3580 Geilo  
452 V W  Tyskland 1959 1200   Mette Furuseth   1940 Bjørkelangen  
453 V W  Tyskland 1964 1300   Normann Furuseth   1940 Bjørkelangen  
454 Reo M 621 USA 1968 7826 140 Helge Steingrimsen postboks 148 3521 Jevnaker  
455 Kaiser M - 35 USA 1962 7826 185 Tore Skogli Klinkenbergveien 11 3520 Jeevnaker  
456 Volvo Amazon Herregårdsvogn Sverige 1965 18   Per Harald Ajer Bråtavn. 6 3420 Lierskogen  
457 A-A- Ford USA 1928     Øistein Holtet   1954 Setskog  
458 Diamond T USA 1935 5,7 100 Lard Ø. Teig Moenshagen 7 1813 Askim  
459 Volvo N 86 Sverige 1971 6,7 207 Øyvind Teig Moenshagen 7 1813 Askim  
460 Volvo f 88 Sverige 1971   285 Erik Eriksson Dirhufdens Gård 20 S-44374 Sjövik Sverige
461 Opel Blitz Tyskland 1966 1900 80 Geir Dybdahl Vikersundveien 95 3533 Tyristrand  
462 Volvo P 1800 Sverige 1965     Kristian Engen Krokstadvn.  2320 Turnes  
463 Scania Sverige 1968   130 Terje Melland Fegriveien 31 3533 Tyristrand  
464 Ford USA 1936   85 Leif Billa   2240 Magnor  
465 Ford USA 1930   40 Leif Billa   2240 Magnor  
466 Dodge WC 51 USA 1945 3,8 92 Nikolas Ollsson Hagalykkja 2080 Eidsvoll  
467 Dogge Power-Wagon W300 USA 1964 5,4 202 Truls Halvorsen Vegamotrabben 2080 Eidsvoll  
468 A-Ford Roadseterpickup USA 1929 3,5 40 Bertil Söderling Grinsbol  I S-66491 Grums Sverige
469 Triumh Herrald England 1965 1300 86 Ivan Aasum Vingersjøkroken 6 2211 Kongsvinger  
470 Volvo PV 444 Sverige 1947 1,4 40 Jan Jonsson Glasbrukvägen 8 S-67392 Charlottenberg Sverige
471 Buick Super Riviera usa 1952 264 128 Bengt Johnson Gunnarbyvägen 6 S-67332 Charlottenberg Sverige
472 AU 1000 SP Tyskland 1959 1000 44 Leif Borg Lovens gata 8 S-67331 Charlottenberg Sverige
473 Mercury USA 1957 368 290 Lars Mossige   2335 Stange  
474 Opel Tyskland 1938 1,2 23 Olaf Olsen Olasserbakka 2230 Skotterud  
475 Dodge WC 61 usa 1943 3772 85 Arne Flaen Hagebyen 18 2150 Årnes  
476 Opel Blitz Tyskland 1959     Rolf Thorgersen Kikut Haga 2150 Årnes  
477 Chevrolet USA 1931 3,4 67 Fredik W. Berg Nevjen 2240 Magnor  
478 Studebaker USA 1948 170 85 Asbjørn Rolseth Løvenskiolds gt. 3A O263 Oslo  
479 Scania Buss VBK Sverige 1971     Eivind B.Thyholt Briuvegen 8 7517 Hell  
480 Volvo Amazon Sverige 1967   75 Olaf Olsen Plasserbakka 2230 Skotterud  
481 Volkswagen 1300 Tyskland 1966 1,3 40 Steinar Kisamoen Ilag 2230 Skotterud  
482 Opel Rekord Coupe6 Tyskland 1966 2,6 100 Steinar Kisamoen Ilag 2230 Skotterud  
483 Chevrolet Master 85 USA 1939   85 Steinar Kisamoen Ilag 2230 Skotterud  
484 Scania  Sverige 1974 11 275 Øystein Müller Auma 2500 Tynset  
485 Krupp - Südewerke Tyskland 1948     Klaus Sieh / Hans-Jørg.Bracke Kieler Strasse   Bilsen/Holstein Tyskland
486 Scania Vabis 76 Sverige 1967 11 260 Ola Skaare   2217 Hokåsen  
487 Peugeot 504 Frankrike 1964 2 100 Arne Haugli Grindheim 1923 Sørum  
488 Volvo Buss Sverige 1952   100 Rutebilhist.forening Glåmdal Oprestegårdsvn. 3 2213 Kongsvinger  
489 Volvo Amazon Sverige 1966 20   Tor Vidar Frydenlund Onsrud Ødegård 2056 Algarheim  
490 Scania 141 Sverige 1980 14 350 Glenn Ole Haugrud   2560 Alvdal  
491 Volvo N 88 Sverige 1970     Svein Fjeld Hjellebøl 1960 Løken  
492 Volvo Sverige 1963 9,6   Arnold Røsås Oengen Søndre 2270 Flisa  
493 Scania Ls 140 Sverige 1973 14 350 Arne Martin Hatterud Glæstadgdroa 38 2825 Gjøvik  
494 Volvo PV 544 Sverige 1963 18   Kjell Erik Strøm   2230 Skotterud  
495 Peugeot 404 Frankrike 1969 1,6 75 Runar T. Skaug Solbergvn. 6 1914 Ytre Enebakk  
496 Scania Vabis L 56 Sverige 1964 7,9 145 Georg Hildebrand Kroksund 1870 Ørje  
497 Volvo Amazon Sverige 1968 1,8 75 Egil Solbergseter   2224 Austmarka  
498 Borgward Isabella Vest Tyskland 1961 1500 60 Johnn Østlie Ekornstien 3 3188 Horten  
499 V W Boble Tyskland 1973     Berit Håkonsen Bokfinkvn.44 2209 Kongsvinger  
500 Dodge Brannbil USA       Dag Arne Bentengen Jerpseth 2233 Vestmarka  
501 Borgward Isabella Vest Tyskland 1957 1500 60 John Olav Lien Gamleveien 289 2264 Lillehammer  
502 Borgward Isabella Vest Tyskland 1961 1500 60 Bjarne Bolli   6493 Lyngstad  
503 Pontiac Bonneville USA 1960     Arne  Kval Idrettsv.5 2120 Sagstua  
504 Dogge Kingsway USA 1956 3,7 125 Conny Borg Glasbruksvägen 20 S-67392 Charlottenberg Sverige
505 V W 1300S Tyskland 1972 1600 50 T.Bjølgerud Fet 1900 Fetsund  
506 Volvo PV 444 ES Vest Tyskland 1953 1400 44 Kenneth Utten Älruddfg. 14 S-67040 Åmotsfors Sverige
507 Dodge USA 1942     Jonny Nordal Eikeveien 6 1481 Hagan  
508 Chevrolet USA 1935   46 Tom Norrdengen   2110 Slåstad  
509 Volvo N86 4x4 Sverige 1969 70 170 Thord Davidsson Södra Fjäll S-67040 Åmotfors Sverige
510 Chevrolet USA 1929   46 Torgrim Langnes   2110 Slåstad  
511 Ford Mustang USA 1966 289 200 Arve Hauver Tuenveien  1960 Løken  
512 Volvo P 1800 S Sverige 1964 1800 108 Johnny Bekkengen Vestbyveien 10 2230 Skotterud  
513 Morgan England 1961 1500 82 Terje Søberg Blomstervn. 24 2208 Kongvinger  
514 Mercedes Tyskland 1972     Arne Kjærstad   2235 Matrand  
515 Mercedes-Benz Tyskland 1971 3,5 l 200 hk Kjell-Åke Önnberg Oleby 201 68592 Torsby Sverige
516 Ford 17 M V6 Hardtopp Tyskland 1971 2000 105 hk Max Haakerud Utgaarden 2224 Austmarka  
517 Opel Kadett Tyskland 1973 1,2 55 hk Ruben Dahlen Skogtun 1960 Løken  
518 Toyota Celica Japan 1976 2000 98 hk Dag Arne Granvols Fjellstad 2220 Åbogen  
519 Playmoth Fruy USA 1961     Erik Hansen   2230 Skotterud  
520 Volvo PV Sverige 1953 35 70 hk Gunilla Andersson Svanvägen 5 68695 Vëstra Emtervik Sverige
521 VW 1500 Tyskland 1967 1500   Arne L.Øverby Foseid 2219 Brandval  
522 Ford Standard USA 1939     Ole Egil Berget Finsrud 2240 Magnor  
523 Opel Rekord Tyskland 1971 1900 105 Ingar Sæther   1933 Lierfoss  
524 Scania 76 Bergningsbil Sverige 1963     Kr. Repseth Auto Grensevn. 2230 Skotterud  
525 Ford Cortina GT England 1965 1500 130 John Ivar Tomter Gamle Kongev . 5 2230 skotterud  
526 Mack EH   1947     Carl Nicolay Edvardsen Brevikveien 33a 1711 Sarpsborg  
527 Ford Fairlane 500 Galaxe USA 1959 332 cvi 225 hk Stefan Kolberg V:a Jössefors 67193 Arvika Sverige
528 Edsel Citation USA 1958     Jörgen Elofsson Ränkesed  lärerbostaden 67193 Arvika Sverige
529 F88 Volvo Sverige 1970   250 Gun Jonsson Helgebodavägen 1 67392 Charlottenberg Sverige
530 Cadillac -59 USA 1959 390 320 Lennart Elofsson Bruksgatan 25 67160 Arvika Sverige
531 180 C Mercedes Tyskland 1962 1898 78 hk Helge Myhre Parkvn. 25 2212 Kongvinger  
532 Dodge USA 1945 V8   Lars Sæther   2210 Granli  
533 Ford A Pickup   1931     Frank Sparby Njårdsvei 2 2214 Kongsvinger  
534 M B 450 SL Tyskland 1973 4,5 250 hk Ellen R. Løvnæseth Bråtevn. 7 2050 Jessheim  
535 Ford T USA 1923 3 l 18 hk Thore Engelstad   2216 Roverud  
536 Volvo N 86 Sverige 1970   170 hk Kristine Lundhagen Fetvegen 2246 1910 Enebakneset  
537 Scania 110 Super Sverige 1971   270 hk Glenn Jensen Berget 1960 Løken  
538 Chevrolet Ble-Air USA 1954 235,5 cui 115 hk Odd Johansen Trondheimsvegen 61 2072 Dal, Eidsvoll  
539 Ford Lincoln Capri  USA 1955 348   Øyvin D Tørmoen   1930 Aurskog  
540 Chevrolet USA 1951 4300 100 Helge Nilsen Oldfjelsvn. 605 1747 Skjeberg  
541 Volvo Sverige 1937 4500 90 Helge Nilsen Oldfjelsvn. 605 1747 Skjeberg  
542 Caddilac De Vill USA 1964 429   Karsten Fossbråten Flatbyv. 5 1930 Aurskog  
543 Jeep USA 1943   54 Tor Egil Skulstad Skulstadberget 2235 Matrand  
544 Dodge USA 1935 3,5 85 Ole-Andreas Moss Lisset Disenåveien 2100 Skarnes  
545 Mercedes 450 SL Tyskland 1972 4,5 l 230 hk Harald Egner Henni 1929 Auli  
546 Fiat Topolino Italia 1937 500 13 hk Jan Teig Lillestrømveien 9 1914 Ytre Enebakk  
547 Bedford England 1970   ca 136 Ole Einar Rismoen   2260 Kirkenær  
548 Austin England 1966     K. E. Skaug   1866 Båstad  
549 Ford Mercury USA 1946   100 Asbjørn Veili Damlivegen 39 2100 Skarnes  
550 Pontiac Bonneville Brougham USA 1966 462 cio 500 + Halvor Gunleiksrud Charlottas väg 5 67332 Charlottenberg Sverige
551 Ford AA USA 1931 2,3 - 18 ca 40 Svein Teig Åssiden 81 1860 Trøgstad  
552 SAAB V4 1700 S Sverige 1975 1700 cc 90 hk Göran Karlsson Prästslättsv. 22 37440 Karlshamn Sverige
553 Volvo P 1800 England 1961 1800 100 Per Drognes Anna Qvamsvei 11 2208 Kongsvinger  
554 Volvo PV 444 A Sverige 1947   40 Bengt Fröling Gansbys Värmskog 67195 Klässbol Sverige
555 Volvo N 84 Sverige 1966 5,5 105 Kåre Lie Engeråsv 26 1960 Løken  
556 Ford Cosain England 1964 1,6 84 Sören Johansson LM Eriksson väg S-67195 Kläsbol Sverige
557 Mercedes Bens 220S Tyskland 1965 2200 140 John Walmann   2233 Vestmarka  
558 Ford Thunderbird USA 1966 5,7 340 Jan-Eric Sandh LM Erikssonsvn.19 S-67195 Kläsbol Sverige
559 Opel Kadett Keimen Coupe Tyskland 1966 1100 55 Stian Ravatsbakk Løvmo 2164 Skogbygda  
560 SMV 10 Sverige 1963 3   Stian Ravatsbakk Løvmo 2164 Skogbygda  
561 Austin Mini England 1969   28 Leif Andersson   2224 Austmarka  
562 Hytta fra Bjølseth norge 1958     Eva og Mads Dystlien Peer Gynts vei 10 2010 Strømmen  
563 Opel Kadett Tyskland 1966 1100 40 Eva K. Dystlien  Peer Gynts vei 10 2010 Strømmen  
564 V W Tyskland 1953   24 Stephan Slartmann Forkerud 2230 Skotterud  
565 Volvo N 84 Sverige 1967     Odd. L. Haneborg   2240 Magnor  
566 MGB England 1964 1800 98 Olav Sommerin   2100 Skarnes  
567 Volvo Sverige 1964 1800 75 Erik Lie Løken 1960 Høland  
568 Volvo 142 6r.Lux Sverige 1972 20 135 Thor Øystein Myrvold   1950 Rømskog  
569 Mercedes 220S Tyskland 1956 220 80 Andreas Trandem   2240 Magnor  
570 Volvo PV Sverige 1962 18 90 Kjell Tønnes Berger 2230 Skotterud  
571 Isaballa TS Vest Tyskland 1957 1500 75 Tore Østlie Stensgt. 12 O169 Oslo  
572 MGB GT England 1967 1900 90 Svein Tore Løvhaugen Mogens Svalesv. 10 2322 Ridabu  
573 Ford Mustang USA 1967     Kjell-Olof Wästlund Vikingavägen 20 S-67193 Arvika Sverige
574 CadillacSedan de ville USA 1967     Jon Bergersen   2235 Matrand  
575 Mercedes USA 1967     Per-Otto Lunderby Fasanfaret 14 1348 Rykkin  
576 A. Ford USA 1928   48 Per-Otto Lunderby Fasanfaret 14 1348 Rykkin  
577 V W Tyskland 1961   50 Per-Otto Lunderby Fasanfaret 14 1348 Rykkin  
578 Scania Vabis LS 75 Sverige 1960 10 165 Stig-Erik Lönnerheden Östergatan S-26435 Klippan Sverige
579 Scania Vabis 1957 Reg. Sveits 1957 9,35 150 Ove Thomson Myntsmedsgatan 5 77440 Avesta Sverige
580 Scania Vabis LS71 Sverige 1954 9,35 150 Anders Näslund Igeltjärnsv. 4 81391 Hofors Sverige
581 Pontiac USA 1969   400 + Ole John Trandem   2240 Magnor  
582 Opel Blitz 1957 Tyskland 1957   80 Svein Erik lysen Rute 515 2219 Brandval  
583 Mercedes Benz 312 Tyskland 1955   90 hk Finn Lysen Rute 515 2219 Brandval  
584 Opel Rekord Tyskland 1968 1698   Terje Dahlen   1960 Løken  
585 Oldsmobile R 88 USA 1951 305 cm" 205 Bjørn Buer   1954 Setskog  
586 Volga Gaz 21 Russland 1960 2445 80 hk Ole B. Egelund Nannestadgt. 18 2000 Lillestrøm  
587 Volvo 164 Sverige 1971   130 Jonas Sjöqvist Hån 38 67010 Töcksfors Sverige
588 Indiana USA 1936   85 Peder Holen   2424 Tørberget   
589 Scania Sverige 1967   195 Peder Holen   2429 Tørberget   
590 Buick Super Riviera USA 1962 401 cid 325 hp Thor Eilert Heyerdahl Haugland 1960 Løken  
591 Jaguar E-Type Sverige 1970 4,2l 250 Kjell Eriksson Ulvsbyn pl 603 65593 Karlstad Sverige
592 Disoto USA 1959 383 ca 350 hk Odd Rastad Postboks 563 2203 Kongsvinger  
593 Renault 16 Frankrike 1977     Kristian Aronsson Semnebyn Bergäng 67020 Glava Sverige
594 Chevrolet USA 1938 3,6 l 85 hk Thomas Sagen   2114 Disenå  
595 Volvo PV Sport Sverige 1962 1800 cm2 90 hk Svein Askeland Gustav Vigelandsvei 44 O276 Oslo  
596 Triumph GT6 England 1967 2 l 102 Hans Larsson Søderborgsvågen 9 67195 Klässbol Sverige
597 Opel Olymvia Rekord Tyskland 1957 1500 52 Johan Steen Skjebergvn. 124 c 1743 Klavestadhaugen
598 Sunbeam Avenger GLS England 1975 1589 85 hk Kent Inge Karlsen Liaveien 27 1614 Fredrikstad  
599 Simca 1100 LS Frankrike 1972     Kim Bjerkemyr Hellesvei 11 1738 Borgenhaugen
600 MG NA England 1934 1296 56 Olav Sommerin Bergvg. 2 2100 Skarnes  
601 Opel Kadett Rallye Sprint Tyskland 1969 1787 108 Arnginn hansen Trosvikhavna 18 1614 Fredrikstad  
602 Dodge Dart USA 1963 3,7 l 145 hk Ragnar Granheim Rønnerdalsgatan 5 67160 Arvika Sverige
603 VW Tyskland 1967 1600   Sten Morten Taugbøl Ødegård 2233 Vestmarka  
604 Volvo N 86 Sverige 1971   225 hk Stian Grønnerud   2230 Vestmarka  
605 Chrysler V200 Valiant USA 1961 2,8 l 100 Bertin Johansson Skogsberg Åshaget 66592 Kil Sverige
606 Triumph TR6PI England 1973 2500 150 hk Roy Uggerud Bregnevegen 13 2208 Kongsvinger  
607 International 1200c 4x4 USA 1968 3,9 140 Øystein Olimb 1640 Råde 1640 Råde  
608 P.Bil Volvo Amazon Sverige 1964   75 hk Allan Karlsson   46493 Mellerud Sverige
609 Triumph Spitfire England 1672 1300   Åse K. Ånerud Blomstervn. 17 2208 Kongsvinger  
610 Volvo 444 Sverige 1953     Sanfrid  Åberg Skasås Rosenborg 67195 Klässbol Sverige
611 Austin mini England 1972 850   Joachim Strandseter   2216 Roverud  
612 Volvo P210 Duett England 1964 1800 75 Stefan Gustavsson Speked Åsarna 67192 Arvika Sverige
613 Ford Mustang USA 1965     Ådne Skjørberg Myrveien  2230 Skotterud  
614 Opel Kadett B Tyskland 1970 1100 20 Toni Hauger Leirsjøvn 2240 Magnor  
615 Volvo 142 S Sverige 1970 B20   Knut A. Guneriussen Skårseth 1970 Hemnes  
616 Buick Cablero USA 1958 364 300 Sylvia og Gunnar Kjeserud Tenorvn. 62 1859 Slitu  
617 Marnom USA 1933 8,049 200 Åsmund Nordahl Kinna Sjöstrand 67193 Arvika Sverige
618 Volvo PV 544 Sverige 1958 1800 Orginal Ann Kristin Grundt   2232 Tobøl  
619 Renault 4CV Frankrike 1959 747cc 26 Jerry Berg Sulvik Kolsjötorp 1 67193 Arvika Sverige
620 Audi 60 Tyskland 1969 1,5 60 Ole Rønningen Solbekkelia 26 2100 Skarnes  
621 Magnum 4 x 4 Italia Håndlaget 2 138 Ole Rønningen Solbekkelia 26 2100 Skarnes  
622 Datsun 260 Z Japan 1976 2,8 170 Kim Andre N. Olsen   2232 Tobøl  
623 Pontiac Formulla 400 USA 1974 7,9 300 Tormod Olsen   2232 Tobøl  
624 Ford Pickup USA 1930 213   Tommy Paulsen Ormerudvn. 10 1410 Kolbotn  
625 Rover 3500 England 1970 3527 155 Bernt Berger   2093 Feiring  
626 Opel Olymvia Rekord   1965 1,7   Torbjørn Arnestadsveen   1940 Bjørkelangen  
627 Dodge Ambulace USA 1945 3,7 92 Tore Hall Sagmovn. 23 2070 Råholt  
628 Volvo Amazon Sverige 1960     Sven Olaf Johanson Sjöbovik 15 45054 Hedekas  Sverige
629 Fiat 1100 Italia 1957     Leif Byding Sandåker 43 45054 Hedekas Sverige
630 Mercedes 170 S Tyskland 1952 1   Jens Løvneseth   2230 Skotterud  
631 Dodge Job Rated USA 1952   116 Glenn Arne Granheim Ellingsrud 2150 Årnes  
632 Audi Super 90 Tyskland 1968 1895 102 Rune Hansen   2211 Kongsvinger  
633 Volvo PV 444 Sverige 1957 B16 60 Håkon Hoel Østre Hoel 2080 Eidsvoll  
634 Ford Mercury Cougar USA 1969 351   Magnar Granli   2164 Skogbygda  
635 Ford Mustang USA 1966     Jan Erik Haug Soleiervegen 2 2100 Skarnes  
636 Chevorlet Styleline USA 1969 5700   Tom Larsen   2215 Matrand  
637 Volvo Amazon Sverige 1961-62   75 Stig Larsson Björknäsgatan 18 66432 Grums Sverige
638 Vauxhall Ventora II England 1971 3300 142 hk Tom Arthur Opperud Fjeldstad 1923 Sørum  
639 Caddilac USA 1968 472 375 Louise Öhman Åsteruds gård 66495 Borgvik Sverige
640 Ford Thunderbird USA 1964 390 300 Torbjørn Öhman Kvarngatan 4 67151 Arvika Sverige
641 Caddilac De Vill USA 1970 142 cm 375 Peter Öhman Åsteruds gård 66495 Borgvik Sverige
642 Mercury Park Lane USA 1966 410 cid 330 Ole A. Skjærseth   1929 Auli  
643 Buick Wildcat USA 1965 425 cui 340 Robert Groth Rackstad Alvbacka 67192 Arvika Sverige
644 Volvo L485 Viking Sverige 1960 6,7 l 150 hk Arne Kilde Capri 1960 Løken  
645 Oldsmobile USA 1941 3,8 l 100 hk Bjørn Erik Digernes Mosevegen 6 2240 Magnor  
646 Imperiel Crown USA 1960 413 cui 375 hp Mona Engedal Strandvägen 11 67040 Åmotfors Sverige
647 Volvo 145 Express Sverige 1970 2 l 90 hk Kjell-Einar Amundsen Roligvegen 13 2240 Magnor  
648 Ford Capri Tyskland 1974 1600   Kjell Ørbæk Ørbekk 2092 Minnesund  
649 Ford Escort Tyskland 1970 1600 GT   John Werner Steen Andersen Rute 512 2212 Kongsvinger  
650 Ford Cortina England 1967 1600   John Werner Steen Andersen Rute 512 2212 Kongsvinger  
651 Dodge Power Wagon USA 1964 4 l   Oskar Jørgensen Brekke 1640 Råde  
652 Ford Taunus 12 M   1954     Gunder Larsson Björkenäs 67192 Arvika Sverige
653 Citroen 2 cv6 Dolly Frankrike 1972 600ccm 32,5 Jenneke Tømmervik Soltun Skyrud 2212 Kongsvinger  
654 Volvo 164 Sverige 1970 b 30 145 hk Kenneth Edberg Speke ôstra Tomta 67192 Arvika  
655 Ford Custom USA 1959   117 hk Rolf Åge Åslund   2280 Gjesåsen  
656 Opel Tyskland 1969 1100 cm3 60hk May Oliv Solberg   2416 Jømna  
657 Volvo Amazon 121 Sverige 1970 2000 90 hk Ola Furuberg Mosegren 2260 Kirkenær  
658 Volvo 144 Sverige 1969     Jostein Gylterud Skogveien 2240 Magnor  
659 Desoto Firedom usa 1959     Bertil Nilsson Blåbärstigen 18 78392 Stora Skedvi Sverige
660 Mercury  Montclain USA 1956 312   Helge Johansen Folkvangvn. 8 1086 Oslo  
661 Volvo Duett Sverige Sverige 1963     Skarnes Kaffebrenneri   2100 Skarnes  
662 Mercury Park Lane Conv. USA 1966 6,9 330 Kai M. Nordheim   2030 Nannestad  
663 Jaguar E-Type England 1967 4,2 280 Per Einar Lilleseth Stærveg. 85 2209 Kongsvinger  
664 Lloyd Arabella Tyskland 1961 900 38 Einar Kaldbart Høybråtenvn. 45 1086 Oslo  
665 Ford-A Roadster USA 1931 3,2 40 Jonny Bredesen Fagerli 1925 Blaker  
666 Dodge Dart USA 1974     Else Engen   2219 Brandval  
667 Mercedes-Benz 220D/8 Tyskland 1971 2,2 65 Eivind A. Olssøn Helgøya 2350 Nes på Hedmark
668 Willy Jeep USA 1944     Tom W. Riser Vormsundvn. 15 2150 Årnes  
669 Opel Bliz Tyskland 1956     Ragnar Kolsrud Krokv. 14 2213 Kongsvinger  
670 Austin Healey England 1958 2,7 118 Sverre Kr. Sandberg Sandvn 2166 Oppåker  
671 Opel Commodore Tyskland 1971 2500 120 Christian Hekqvist Gjøvikgata 4 B O970 Oslo  
672 DKV coupe Tyskland 1956   27 Berger Birkeland Prestbergveien 54 2120 Sagstua  
673 Volvo  Sverige 1969 2 90 Tore Udnes Stensbodding 2150 Årnes  
674 Triumph Spitfire IV England 1972     Reinulf K. Lund Blomstervn. 4 2208 Kongsvinger  
675 Plymouth Valiant USA 1964 273 cvtV.8 180 Bjørn Fjeldseth   2264 Grinder  
676 Mercedes 280 SL   1975 2800 285 Herbert Nevjen Monsrud 1920 Sørumsand  
677 Toyota Celica Japan 1972     Annica Sørpebøl Søndre Sæther 2213 Kongsvinger  
678 Ford Thames England 1958 1150   Dagfinn Ødegård   1870 Ørje  
679 Opel Tyskland 1961 2600 100 Ken O. Granlund Elgfaret 16 2020 Skedsmokorset
680 International Brannbil   1965     Aurskog Høland Veteranklubb  v/Oddbjørn Holtet 1954 Setskog  
681 Mercury Cougar XR7 USA 1968 302CID   Geir J. Bakken Mastadvn. 2240 Magnor  
682 Studebaker Landau USA 1930   70 Knut Erik Lund Gamle Trysilv. 24 2409 Elverum  
683 Volvo P1800 Sverige 1965 1800 115 Gunnar Svekogen? Strømsvn. 70 B O663 Oslo  
684 Austin A55 England 1968 1600 55 Trond Toverød Løkevegen  273 3160 Stokke  
685 Saab 96 De Luxe Sverige 1962 841CC 38hk Andreas Pihlgren Ingesundsvägen 33 B 67133 Arvika Sverige
686 Opel Kadett Super Sverige 1965 1000cc 48 hk Åke Dahlei Klätten Hagalund 67192 Arvika Sverige
687 Scania 110 Super Sverige 1969     Arne Kråbøl   2651 Ø.Gausdal  
688 DKW Auto Union 1000 Tyskland 1959 1000 34 hk Roger Pellerud Myggliveien 41 2216 Roverud  
689 Citroen DS 23 Frankrike 1973 2347 cm3 115 hk Jan Steen Hersletveien 153 1850 Mysen  
690 Scania Super 80 Sverige 1970 8 l 202 Trond Amundsen Grindarervegen 1929 Avli  
691 Hilman Mix England 1957 1400 50 Ivan Aasum Vingersjøveien 7 2211 Kongsvinger  
692 Ford Capri Tyskland 1974 1600 cm3 72 hk Ole Nordmyren Låkedalsvegen 68 2030 Nannestad  
693 Volvo PV 444 D Sverige 1952 1400cc 44 hk Carl-Gunnar Melin Bäckhamra Sulvik 67193 Arvika Sverige
694 VW 1200 Tyskland 1964 1200 30 hk Henry Hodøl Mosogn 2266 Arneberg  
695 VW 1500 CAB Type 1 Tyskland 1968 1498 44 Øyvind Falla   2266 Arneberg  
696 Volvo PV 544 Sverige 1962 1800 ccm 75 Jens M. Bråten Gullverket 2080 Eidsvoll  
697 Ford Pickup F100 USA 1953 3,8 106 hk Svein P. Flaen Eik 2216 Roverud  
698 Mercedes 220 S Tyskland 1958   115 Tore Westli Fjellstad Isev. 1739 Borgenhaugen
699 Buss - Scania Sverige 1965     Norske Turistb. v/Svein Bredeg Riiserv. 91 1860 Trøgstad  
700 Buick USA 1924     Arne Lundhaug Eevn. 45 2216 Roverud  
701 Buick USA 1976     Per Skaare Skrivervn. 10 2214 Kongsvinger  
702 Campingvogn YC-Stil Master Norge 1967     Åge Sandtorp   1870 Ørje  
703 Volvo P1800 1961     100 Sture Karterud   2224 Austmarka  
704 VW Roaster Tyskland 1969 1600   Torgeir Jegerud   2230 Skotterud  
705 Ford T Usa 1923   20 Thore Løfsgård Strøm Øvre 2100 Skarnes  
706 Pachard 1800 USA 1946   110 Finn Lunderby   2218 Lunderseter  
707 Volvo PV 544   1961     Oddmund Graaberget   2280 Gjesåsen  
708 Volvo PV 444 Sverige 1957 1600   Thorbjørn Grunnan   1930 Aurskog  
709 Vilvo PC Sport Sverige 1960 1600   Harry Magnes Furutoppen 3C 1940 Bjørkelangen  
710 Cadillac Eldorado USA 1981 4,2 126 Øyvind Sørgaarden   2030 Nannestad  
711 Chevrolet 3100 USA 1952 235 85 Dag Arne Bentengen Jerpseth 2233 Vestmarka  
712 Chvrolet Camaro USA 1967 7100   Dag Arne Bentengen Jerpseth 2233 Vestmarka  
713 Pontiac USA 1969 6,5   Olav Schulstad Stranda 2240 Magnor  
714 Dodge Dart USA 1965 272   Siv Rønhovde - Thor A Johansen Brennåsen 2240 Magnor  
715 Impala Chevrolet   1965 5 327 Tony Kristiansen Grenseveien 2240 Magnor  
716 Ford Mustang Usa 1968 289   Astrid og Kjetil Nymoen Gaustadveien 42 2240 Magnor  
717 Dodge 1966 USA 1966     Bjørn O. Rønhovde Tverrveien 21 2240 Magnor  
718 Pontiac USA 1968 400 300 Johan Bråtane Biker Street 2436 Våler i Solør  
719 Buick Le Serabre USA 1965 340   Kjetil Hansen Lillåsvegen 9 67331 Charlottenberg Sverige
720 Chevrolet Impala SS USA 1965 5,3 250 Knut Karlsen   2264 Grinder  
721 Saab 96 (2 takt Sverige 1965     Mathias Larsson Bjørknâs 67192 Arvika Sverige
722 VW 1300 Tyskland 1970   30 K.A. Johansson Lânsmansvegen 33 67141 Arvika Sverige
723 Volvo Amazon Sverige 1968 B18   Tom Egil Sandberg   2264 Grinder  
724 Mercedes 350 SL Tyskland 1973 3500 170 John Walmann   2233 Vestmarka  
725 Cady USA 1968 472 375 Kjell Sjøberg   67392 Ås Vestby Sverige
726 Steyr 586 Østrike 1964 5,8 120 Erling Raade Prestmovn. 29 3520 Jevnaker  
727 Steyr 586 Østerike 1961 5,8 120 Ben Alferink Wikelersand     Holland
728 Austin Healey 106 England 1957 120   Geir Einar Enersen Strøm Terasse 46 3046 Drammen  
729 MGB England 1965 95   Knut Fredrik Sørhusbakken Erik Haugensv. 1 A 3430 Spikkestad  
730 DAF Holland 1965   160 Veteranbuss v/Rune Bordal  Åråssv. 4 2007 Kjeller  
731 Plymouth Superbird USA 1970 426 500+ Knut Villund Hvitebjørnbeien 14 1410 Kolbotn  
732 Chevrolet Trekkvogn Semi USA 1945 7400 250 Tor Haugli Høgdaveien 33D O680 Oslo  
                     
Utstillingsobjekt:         Utstiller:        
NR.: Type: Prod.land: Årsmodell: Volum: Effekt: Navn: Adresse: Postnr.: Poststed: Land:
900 Corvet   1969 49CC 2,5 Terje Jacobsen   2210 Granli  
901 Tempo Corvette Norge 1967 47 2,5 John Johansen Gaustadvn. 3 2240 Magnor  
902 Spedway Spesial Tjekoslovakia 1975 250 50 Bjørn R. Andresen Olsbu 2040 Kløfta  
903 Tempo Corvette Norge 1963 2,5   Karin M. Repshus   2235 Matrand  
904 Puch Tyskland 1960 49   Mary-Ann Larsen   2230 Skotterud  
905 Corvette Norge 1982 2,5   Svein Grosberghaugen   2230 Skotterud  
906 Corvette Norge 1980 49 2,5 Morten Rudberg   2230 Skotterud  
907 Tempo Corvette Norge 1965 50ccm   Øystein Jegerud   2230 Skotterud  
908 Tempo Corvette Norge 1964 50   Pål Tuhus Plasserbakka 22 2230 Skotterud  
909 Tempo Corvette Svithun Norge 1963 50 cc   Ann-Christin Larsen Ilagsveien  2230 Skotterud  
910 Tempo Corvette 290 Norge 1968 49   Tor-Eivind Brenna   2230 Skotterud  
911 Tempo Corvette 290 Norge 1966 49   Tor Eivind Brenna   2230 Skotterud  
912 Tempo Corvette 280 Norge 1963 49   Tor Eivind Brenna Hagebysvingen 52 2230 Skotterud  
913 Tempo Corvette 390 Norge 1973 49   Tor Eivind Brenna Hagebysvingen 52 2230 Skotterud  
914 Vespa   1967 49   Lene A. Brenna   2230 Skotterud  
915 Tempo Comet 600 Norge 1969 47 4,3 Thor Thue Trandem 2230 Skotterud  
916 Tempo Corvette   1968     Ove Biller   2230 Skotterud  
917 Tempo Swing Norge 1960 50 2,5 Bjørn Moen Stubben 4 2230 Skotterud  
918 Tempo Safir Norge 1971 49 5,2 Nina Thue   2230 Skotterud  
919 Albrecht Tyskland 1954 200 14 Roy Gundersen Haga 1929 Auli  
920 Tempo Sving   1960     Gro Andersen Østbyveien 15 1472 Fjellhamar  
921 Indian Chiep USA 1936 1200 34 Torkel Kristoffersen Radarvn 89 1152 Oslo  
922 Husqvarne Roulette Sverige 1958 49 2,5 Uno Stenbråten   2240 Magnor  
923 Tempo Corvette Norge 1965 50 CC   Egil Roar Øiseth Hagebysvingen 44 2230 Skotterud  
924 Tempo Standard Norge 1958 150 cc   Egil Roar Øiseth Hagebysvingen 44 2230 Skotterud  
925 Triton England 1956 650   Øysvind Kollerud Stalsberg Terasse 22 2010 Strømmen  
926 Monarc Cresent   1971 49   Anton Finnestad Ekeberg 1890 Rakkestad  
927 BSA UK 1956 500 26 Jan Melland   6698 Lesund  
928 Puch   1972 50 ccm   Kenneth Karlson Fjellberg 1890 Rakkestad  
929 Rexoped Sverige 1956 48 0,8 Ynve Palmkvist Lillerudsvagen 3 14132 Huddinge Sverige
930 Rabeneiek Tyskland 1953 250cc 16 Yngve Palmkvist Lilleurdsvagen3 14132 Huddinge Sverige
931 BSA A65 England 1963 650   Jan M. Fjeld Berger 2230 Skoggerud  
932 Jawa Tjekoslovakia 1957 175   Per Guldahl Løkkenvn 190 PB 49 2006 Løvenstad  
933 BSA A-10 Golden Flash England 1960 650 35 Sveri Ivar Guldahl Søby 2164 Skogbygda  
934 NSU Tyskland 1952 500   Ole J. Stensetj   2230 Skotterud  
935 Harley Davidson USA 1930 1200 22 Tom Larsen   2235 Matrand  
936 Matchless England 1959 650   Stephan Aurbakken   2230 Skotterud  
937 Matchless England 1959 650   Stephan Aurbakken   2230 Skotterud  
938 Tempo Swing Norge 1958 48   Jørn Rinden Dalåsen 24 2230 Skotterud  
939 Tempo Panter Norge 1972 49 ccm2   Inger Hilde Larsen Grensevegen 2240 Magnor  
940 Tempo Lett Norge 1963 49   J.Fredrick Aurbakken Grensevegen 2240 Magnor  
941 JAP (Speedway) England 1950 500 cc   Mads Ivar Kirkeberg   2230 Skotterud  
942 Tempo Lett   1966 50ccm 2,5 hk Rune Haugen Jansrud 2230 Skotterud  
943 Tempo Panter   1969 50   Kjell Østby   2240 Magnor  
944 Sarole A Belgia 1929 350   Kjell Østby   2240 Magnor  
945 ASS England 1957 600 37 Kjell Svendby Repseth 2230 Skotterud  
946 Tempo Norge 1977 49 ccm2 2,5 Roy Lasse Møller   2230 Skotterud  
947 Tempo Norge 1975 49 cm 2,4 Roy Lasse Møller   2230 Skotterud  
948 Matchless England 1953 500   Terje Larsen   2230 Skotterud  
949 Tempo Sving Norge 1960 49 2,4 Terje Larsen   2230 Skotterud  
950 Tempo Panter 360 Norge 1972 49 2,4 Terje Larsen   2230 Skotterud  
951 Tempo Corvet 300 Norge 1969 49ccm 2,4 Terje Larsen   2230 Skotterud  
952 Colibri/Husqvarna Sverige 1918-1895 125   Jonny Janson       Sverige
953 Fla-Ni Stafett Norge 1954/55/56 50   Anne Julem Tukun 2235 Matrand  
954 Opel Motoclub 500 --t Tyskland 1929 500 16PS Tore Andre Hansen Lundsgutva 30 2074 Eidsvoll Verk  
955 Tempo Corvette Norge 1966 50   Per Olav Rønning Vestbyvn 4 2230 Skotterud  
956 Tempo Taifun Norge 1962 125   Hanne Anita Lindberg Brenna 2224 Austmarka  
957 Rexoped   1938     Willy Bjørndalen   2240 Magnor  
958 Tempo   1955     Willy Bjørndalen   2240 Magnor  
959 AJS England 1947 350   Jon Arne Mastad   2230 Skotterud  
960 Kaiser De Luxx USA 1951 226 115 Steve Holmquist Ås Solbaackav. 67392 Charlottenberg Sverige
961 Tempo Corvett Norge 1963 50 ccm 2,5 Geir Dybdahl Vikersundveien 95 3533 Tyristrand  
962 Triumph T160 England 1976 750 cc 60 Malin Josefin & Gunnar Nelson Tågarp 28023 Hästveda Sverige
963 Tempo Moto-Cross-Militær Norge 1958 175 cm3 10,2hk Terje Haraldstad Bøgata 59 3114 Tønsberg  
964 Mobed Sundapp Tyskland 1962 50 1 hk Bjørn Lundaby Adolfsfors 67040 Åmotfors Sverige
965 DKW  Tyskland 1957 350 18,5 Kåre Finholt Finholt vn. 172 2150 Årmes  
966 Cresent 1129 Sverige 1959 50 1hk Ola Bergman Mariebergsvägen 22 67331 Charlottenberg Sverige
967 Tempo Villier Norge 1955 150+   Bjørn Hamletsen   2219 Brandval  
968 Tempo Norge 1955 150 5,6 Jim Thrane   2219 Brandval  
969 BMW R75/5 Tyskland 1972 750 cc 50 Lennart Pettersson Asav. 6 66533 Kil Sverige
970 Kreidler Crass   1975 50 cc   Kjell Erik Strøm   2230 Skotterud  
971 Dnepr Russland 1970 650cc   Kjell Erik Strøm   2230 Skotterud  
972 Tempo Sprint 210 Norge 1969 100   Kjell Erik Strøm   2230 Skotterud  
973 Yamaha Japan 1971 653 53 Bjørn Kisen   2232 Tobøl  
974 Honda Japan 1972 350 36 Lars Erik Øvrum   2150 Årmes  
975 HD USA 1942 750   Lennart Jansson Rastavägen 23 67392 Charlottenberg Sverige
976 AJS 18S England 1953 500   Kjell Erik Hagerud Blindvn. 2 2213 Kongsvinger  
977 Husqvarna Silverpil Cross Sverige 1958 175 9,5 Kjell Erik Hagerud Blindvn. 2 2213 Kongsvinger  
978 Tempolett   1967     Sten Bjørndalen Kapellv. 9 2240 Magnor  
979 Suzuki AC50 Japan 1973 50   Kjell Tønnes Berger 2230 Skotterud  
980 Corvette   1966 50   Ole-Erik Buholth Villaveien 12 2240 Magnor  
981 Jawa CZ Tjekoslovakia 1956 250 12 Per Olaf Sillerud Kirkenær 2260 Kirkenær  
982 Honda CB750 Japan 1973 750 67 Johnny Bekkengen Vestbyveien 10 2230 Skotterud  
983 Tempo Handy Norge 1954 48 1,4 Leif Arne Skjønhaug Lierfoss 1930 Aurskog  
984 Tempo Handy Norge 1956 50 1,4 Jens Kristian Waaler Dingsrud 1930 Aurskog  
985 Corvet 380 Norge 1979 50   Edgard Krogstad Solv. 1 1930 Aurskog  
986 IFA Øst Tyskland 1955 125 6 Morten Haneborg Lierfoss 1930 Aurskog  
987 Moped Norge 1976 47 2,5 Jan Olaf Brubak Dingsrud 1930 Aurskog  
988 Tempo Trygg 390 Norge 1973 49 2,5 Roy Sandbekkbråten   1930 Aurskog  
989 Tempo STD. Norge 1954 175 10,5 Odd Sandbakken Lierfoss 1930 Aurskog  
990 HD USA 1940 1500 50 Øyvind Ånerud Grefsenvegen 47 O485 Oslo  
991 HD USA 1966 1200 55 Øyvind Ånerud Grefsenvegen 47 O485 Oslo  
992 Panter Norge 1984 49 2,5 Øystein Sandbakkbråten   1933 Lierfoss  
993 Harley Davidson USA 1937 750 20 Ole Egil Berget Finsrud 2240 Magnor  
994 Tempolett Comet Norge 1968 50 4,3 Morten Holmen   1930 Aurskog  
995 Corvette Norge 1961 50   Lars P. Aasberg Enerveien 25 2230 Skotterud  
996 BSA Gold Star England 1954 500 42 Börje Nilsson Muraråsen 3 67391 Charlottenberg Sverige
997 Puch Maxi   1972 50 7 Linn Jansrud   2235 Matrand  
998 Ariel England 1951 350   Ivar Larsen Plogveien 3 2264 Grinder  
999 Panter 360 Norge 1972 50 2,5 Rune Willy Sæther Korsmo 1930 Aurskog  
1000 Corvette 380 Norge 1982 50 2,5 Svein Berg   1930 Aurskog  
1001 Triumph   England 1958 500   Knut Hynne   2260 Kirkenær  
1002 Tempo Norge 1968 49   Ove Husebråten   1929 Auli  
1003 Matchless (AJS) England 1946 500   Leif Vårli Konduktørveien 8 2211 Kongsvinger  
1004 Matchless England 1958 600   Tor Nilsson   2230 Skotterud  
1005 Harley Davidson USA 1946 1200 30 Torgeir Sæther   2266 Arneberg  
1006 Jawa   1954 250   Ulf-Morten Hesbøl Hesbøl 2230 Skotterud  
1007 Willys 125 Norge 1971 125   Per-Otto Lunderby Fasanfaret 14 1348 Rykkinn  
1008 Tempo STD. Norge 1955 150 6,5 Roar Melbye   2232 Tobøl  
1009 Husqvarna   Sverige 1950 118   Ingar Bylund Södra Emterud Näset 67391 Charlottenberg Sverige
1010 Tempo Handy   1956 50   Tommy Skjørberg Myrv. 5 2230 Skotterud  
1011 AJS England 1956 500   Roar Gusterudmoen Jaren L.P. 2211 Kongsvinger  
1012 Partner Varemoped   1976     Lars Helge Seterholen Roli 2114 Disenå  
1013 Rex Rexoped Fleetline Sverige 1956 49 1 Lars Nilsson Lilla gränd 22 66530 Kil Sverige
1014   Sverige 1953 40 0,8 Jan Snedsbøl Örngatan 1 B 67331 Charlottenberg Sverige
1015 BSA England 1956 650 42 Kjell Einar Amundsen Roligvegen 13 2240 Magnor  
1016 Harley Davidson USA 1993 1340 64 Steinar Narvesen   2210 Granli  
1017 Norton England 1955 500   Stein Erik Narvesen        
1018 Puch   1947 49   Trond Billingsø   2230 Skotterud  
1019 Vespa   1967 50   Line Rønning   2230 Skotterud  
1020 Royal Enfield England 1964 736 52 Stein Sand Øyset 2212 Kongsvinger  
1021 AJS England 1947 350   Arne Eriksen Hallinga 10 2212 Kongsvinger  
1022 Matchless England 1948 500   Arne Eriksen Hallinga 10 2212 Kongsvinger  
1023 Matchless England 1951 500   Arne Eriksen Hallinga 10 2212 Kongsvinger  
1024 Norton England 1964 920   Rune Engelstad   2230 Skotterud  
1025 Thunderbird England 1952 750   Øyvind Strandseter Gottenborgvn. 2216 Roverud  
1026 NV 128 Sverige 1950 128 2,5 Ole-Jakob Bakken Grensevn. 12 2230 Skotterud  
1027 Zundapp Tyskland 1942 750 26 Arne Kråbøl   2651 Østre Gausdal
1028 BMW  Tyskland 1938 350 14 Håkon Kråbøl   2651 Østre Gausdal
1029 Java   1967 175   Tor Ole Fageri   2240 Magnor  
1030 Moto Morini Italia 1974 350 35 Bjørn Hamletsen   2219 Brandval  
1031 Vespa Super Italia 1969 125 6,2 Trude Elstad Haga 1929 Auli  
1032 NSU SuperMax Tyskland 1958 250 18 Svein Nordli Haga 1929 Auli  
1033 BMW R60 Tyskland 1966 600 30 Terje Viestad Gressrudvn. 30 2010 Strømmen  
1034 Jawa   1955 250 9 Ove Ravatsbakk Ravatseng 8658 Mosjøen  
1035 Zundapp Combinett Tyskland 1956 48 0,8 Kjell Einar Amundsen Roligvegen 13 2240 Magnor  
1036 HD USA 1948 1338   Øyvind Strandseter   2216 Roverud  
1037 Kawasaki Z1000 Japan 1977 1000 85 Gunnar Kjeserud Tenorvn. 62 1859 Slitu  

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...
Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

02.07 | 13:58

Tusen takk for hyggelig tilbakemelding, vi skal hvile oss en stund nå. Så starter planleggingen opp om ca. 1. år.

...
02.07 | 08:32

Takk for noen svært hyggelige dager på Magnor! Vi kommer gjerne tilbake neste gang.

...
02.07 | 00:32

Vinner av mopeden var Ove Rønningen fra Skarnes

...
01.07 | 21:01

Dette er bare å beklage fra vår side, det ble en misforståelse når vi inne på bana trengte litt tid for å plassere de som allerede var inne.

...
Du liker denne siden